ABC DENETİM, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli işletmelere, faaliyetlerine yeni başlayan, çok hızlı büyüyen veya kurucu ortak tarafından yönetilen işletmelere kapsamlı muhasebe ve mali işler yönetimi hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı bilgi ve tecrübesini teknolojik yenilikler ile birleştirerek doğru zamanda ve doğru şekilde sunmaktadır.

Amacımız yasaların gerektirdiği şartları yerine getiren ve aynı zamanda yönetime sağlıklı ve devamlı bilgi aktarabilme kapasitesine sahip bir muhasebe sistemi oluşturmaktır. Muhasebe departmanlarının kısmen ya da tamamen outsource edilmesiyle firmaya dıştan destek verilir. Muhasebe departmanının oluşturulmasına, bilgisayar, personel ve pahalı muhasebe programları gibi konulara yatırım yapılması zorunluluğuna bir alternatif olarak ortaya çıkar. Aynı zamanda tüm muhasebe ve bordro ihtiyaçlarınız teknik bilgisi, deneyimi ve profesyonel yetenekleri ile sizin her zaman yanınızda olacak uzman ekibimizin kontrolünde güven altında olacaktır.

ABC DENETİM olarak size sunmuş olduğumuz muhasebe, finans, raporlama, bordro ya da personel denetimi hizmetlerinden herhangi birinden faydalanabilir ya da tüm bu hizmetleri muhasebe, bordro ve finans denetimi hizmeti şeklinde bir bütün olarak sağlayabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz:

  1. Muhasebe Denetimi Hizmetleri
  2. Raporlama ve Kontrol Hizmetleri
  3. Bordro Denetim Hizmetleri
  4. Muhasebe Revizyon Hizmetleri
  5. İç Denetim ve Kontrol Sistemleri Hizmetleridir.