Skip to main content Skip to search

Kurumsal

DÜNDEN BUGÜNE ABC DENETİM

ABC BAĞIMSIZ DENETİM , 2000 Yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamız her geçen gün danışmanlık yaptığı firmaların sayısını arttırarak büyük bir gelişme kaydetmektedir. ABC DENETİM olarak farkımız, güçlü kadromuzla kaliteli hizmeti, sizin istekleriniz ve yapınız doğrultusunda bağlı olduğumuz meslek hukuku kapsamında sizlere sunmaktır. Sektörünüzdeki gelişmeleri izlemek ve size özel çözümlerimizle sektörünüzde başarınızın temel taşları arasında yer almak, başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.Firmamız, siz değerli müşterilerimizin talep ettiği geniş bir yelpazeye yayılmış olan hizmetleri en doğru ve hızlı şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.

 

Denetim, Vergi, Hukuk, Danışmanlık, Finans ve Hukuk gibi çeşitli konularda uzman personelimiz ile müşterilerimize geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız. ABC DENETİM olarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için ulusal ve uluslararası kuruluşlar ile beraber çalışmalar da yürütmekteyiz. Deneyimli kadromuz, istikrarlı ve etkin yönetimimiz, konusunda uzman insan kaynağımız, yasa ve kurallar çerçevesinde müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet firmamızı tercih nedeni yapmaktadır.

 

Kendimizi her gün değişen mevzuatlar ve kanunlar çerçevesinde güncel tutuyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Kültürümüz ile global bilgiyi aynı potada eritiyor ve müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.

 

DEĞERLERİMİZ

ABC Denetim olarak değerlerimize sahip çıkarak ve benimseyerek hizmet vermekteyiz. Bu değerler şirketimizin özünü oluşturmaktadır.

Değerlerimiz;

  1. Güvenilir olmak,
  2. Çalışkan olmak,
  3. Yenilikçilik ve Bilgiye açık olmak,
  4. Etkin ve sağlam iletişim kurmak,
  5. Paylaşımcı olmak,
  6. Sorunun değil her zaman çözümün bir parçası olmaktır.

ABC DENETİM vermiş olduğu her hizmette müşterilerine, bağlantılı olduğu resmi kurum ve kuruluşlarla ve üçüncü kişilerle olan ilişkilerini düzenlerken, ülkesine hizmet ve iş ahlakını önde tutarak, konusundaki tüm yasal mevzuatlar dâhilinde en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemiştir. Stratejik avantaj olarak gördüğü çalışanlarının memnuniyetini ve kişisel gelişimlerini sağlamayı ve katılımcı yönetimi ilke edinmiştir.

 

 

 

ABC DENETIM KURUCU ORTAKLARI

Ali Rıza İVGEN — (Kurucu Ortak, Yeminli Mali Müşavir & Sorumlu Bağımsız Denetçi)

Ali Rıza İVGEN — (Kurucu Ortak, Yeminli Mali Müşavir & Sorumlu Bağımsız Denetçi)

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunudur. Marmara Üniversitesinde Muhasebe ve Finans Üzerine Yüksek Lisans Yapmıştır. 1999-2001 Yılları arasında İngiltere'de Akademik Dil Eğitim Almıştır. 2003 Yılından İtibaren pek çok yerli ve yabancı firmalara hizmet sunmuştur ve ABC DENETİM YMM AS de çalışmaya devam etmektedir.

Dr. Hünkar İVGEN — (Kurucu Ortak & SMMM, Danışman )

Dr. Hünkar İVGEN — (Kurucu Ortak & SMMM, Danışman )

İyi derecede İngilizce bilen İVGEN, 2003-2007 yılları arasında ekonomist dergisinde köşe yazarlığı yapmıştır. Birçok konuda yayınlanmış makalesi olan İVGEN, 2003 yılında yayınlanmış alanında ilk yayın olma özelliği taşıyan “Şirket Değerleme” adlı kitabında yazarıdır. Ayrıca Mali Müşavirlik Belgesi de olan İVGEN, Sermaye Piyasa ’sının ileri düzey ve kredi derecelendirme lisanslarına da sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İsa ALİMLER — (Sorumlu Bağımsız Denetçi & SMMM)

İsa ALİMLER — (Sorumlu Bağımsız Denetçi & SMMM)

İzmir İlinin Karşıyaka ilçesinde yaşamaktadır. Anadolu üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu Evli 2 çocuk babasıdır. KGK Bağımsız Baş Denetçi olarak mesleğine ABC BAĞIMSIZ DENETİM bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Mustafa Hilmi SERİN — (Yeminli Mali Müşavir & Kurucu Ortak)

Mustafa Hilmi SERİN — (Yeminli Mali Müşavir & Kurucu Ortak)

1982 yılında Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olmuş,1983 yılından 2008 yılına kadar SMMM olarak faaliyet göstermiştir. 2000-2008 yıllarında Selçuk Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak Mesleki konularda ders vermiştir. 2008 yılından buna Yeminli Mali Müşavir olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, ABC Denetim YMM A.Ş. şirketinin kurucu ortağıdır. Evli ve iki çocuk babasıdır.